Regulamin

 

Właściciel oraz usługodawca:

Patrycja Steczkiewicz MF

ul. Rynek Mały 1

Jaworzno 43-600

NIP: 6322011426

 

Warunki ogólne

Regulamin określa zasady i warunki dotyczące składania i realizacji zamówień na towary oferowane przez „Patrycja Steczkiewicz MF” zwanego dalej SKLEPEM. 

Regulamin określa prawa i obowiązki osoby zamawiającej oferowane produkty, zwanej dalej KLIENTEM. 

Każdy klient zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. 

 

Warunki składania zamówienia

 

Klientem naszego sklepu może być osoba fizyczna (konsument w rozumieniu art.221 kodeksu cywilnego) osoba prawna, jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej.
Zamówienie będzie uważane za złożone w sytuacji, gdy w formularzu zamówienia zostaną umieszczone wszelkie dane pozwalające na prawidłową identyfikację Kupującego, tj. Adres dostawy, numer telefonu kontaktowego oraz adres email.
Zamówienia mogą być składane zarówno przez osoby niezarejestrowane jak i zarejestrowane w naszym sklepie. Warunkiem przyjęcia takiego zamówienia jest wcześniejsza płatność przelewem na konto.
Zamówienia mogą być składane telefonicznie, w przypadku tylko hurtowych zamówień w ilościach powyżej 10 firan można skontaktować się z biurem inne przypadki nie będą brane pod uwagę.
Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień w przypadku wątpliwości, co do wypłacalności zamawiającego, jak również w przypadku nieoczekiwanego braku produktu. W takim przypadku sklep powiadomi o tym fakcie zamawiającego poprzez email lub telefonicznie z wyjaśnieniem przyczyn odmowy realizacji.
Zamówienia produktów niestandardowych tj. szytych na wymiar, powinny być składane telefonicznie lub drogą e-mailową.
Jeżeli do 7 dni od daty złożenia zamówienia na konto bankowe Sklepu nie wpłynęła cała należna kwota zamówienia, może ono zostać anulowane.
Sklep zastrzega sobie prawo do kontaktowania się z Klientem za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonu, w celu usprawnienia realizacji zamówienia oraz przedstawienia informacji komercyjnych dotyczących naszych towarów.
Osoby rejestrujące się w sklepie automatycznie wyrażają zgodę na otrzymywanie newslettera.

 

 

 

 Wysyłka Towarów oraz termin realizacji

1. Towary wysyłamy w ciągu 2-10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, a w przypadku przedpłaty od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. 

2. Termin realizacji zamówienia może się wydłużyć do 7 dni roboczych, a w okresach przedświątecznych do 10 dni roboczych w przypadku chwilowego braku towaru na stanie sklepu.

 

3. Sklep wysyła towar ,,za pobraniem”  tylko w przypadku standardowych zleceń.

 

4. W przypadku przedpłaty należność za towar wraz z kosztami przesyłki należy wpłacić na konto:

 

 ING BANK ŚLĄSKI 33 1050 1302 1000 0097 3960 8470

Patrycja Steczkiewicz MF

ul. Rynek Mały 1, 43-600 JAWORZNO 

 

6. Do każdego zamówienia dołączamy paragon który jest warunkiem niezbędnym do ewentualnych zwrotów towaru. Na życzenia wystawiamy również Faktury VAT. W przypadku braku paragonu lub Faktury VAT zwrot/reklamacja nie będzie rozpatrywana.

 

7. W przypadku braku towaru lub niemożności dostarczenia go w terminie wskazanym w pkt.1 i 2, klient ma prawo odstąpić od zakupu.

 

Przerwy techniczne

1. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do Sklepu spowodowany czynnikami niezależnymi od Sprzedawcy oraz wynikającymi z tego konsekwencjami.
 

2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do przerw w dostępie do Sklepu spowodowanych jego serwisem technicznym, pracami konserwacyjnymi lub pracami nad polepszeniem funkcjonalności Sklepu. Jednocześnie Sprzedawca zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań, by wspomniane przerwy odbywały się w godzinach nocnych i trwały jak najkrócej.

 

Reklamacje i zwroty towarów

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie towaru. 

Możliwość zwrotu towaru istnieje pod warunkiem, że towar jest w stanie nienaruszonym, nie posiada znamion użytkowania (tj. poplamienia, pobrudzenia, posiadające zapach np. po praniu lub zapach tytoniu), posiada oryginalne opakowanie i metki oraz paragon.

(!) Zwrot towaru nie jest możliwy, jeśli na prośbę Klienta zostały wdrożone zmiany w produkcie, a co za tym idzie produkt odbiega od opisu w ofercie sprzedaży.

 

(!)    Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Proszę wpisać Państwa nazwę/nazwisko, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, Państwa numer telefonu i adres e-mail.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

— Adresat:

— Ja/My (*) niniejszym informuję/informujemy (*) o moim/naszym (*) odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących 

towarów:

— Data zamówienia (*)/odbioru (*)

— Imię i nazwisko/Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów)

— Adres konsumenta(-ów)

— Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

(*) Niepotrzebne skreślić.


Sklep gwarantuje, w przypadku towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie, wymianę na towary wolne od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia natychmiast po odebraniu przesyłki lub najpóźniej w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
Zwracany towar wraz z oświadczeniem kupującego (w którym należy wskazać gdzie i jak mają być zwrócone pieniądze), należy odesłać na adres firmy po uprzednim skontaktowaniu się ze sprzedawcą. Towar należy zwrócić razem z paragonem lub otrzymaną fakturą VAT. 
Reklamacje będą uwzględniane pod warunkiem wcześniejszego kontaktu ze sprzedającym.
Klient w chwili otrzymania przesyłki winien jest sprawdzić przesyłkę. Jeżeli stwierdzi jakiekolwiek braki, uszkodzenia, niezgodności powinien niezwłocznie skontaktować się ze sklepem.

 

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy standardowy sposób dostarczenia oferowany przez nas), bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy w ciągu 14 dni, przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

Opis towarów

Rozmiar firan i tkanin jest podawany przed zmarszczeniem, jeżeli nie jest napisane inaczej. Wysokość podawana jest zawsze w najdłuższym miejscu. Wysokość i szerokość może różnić się o  około 2-5% od wymiaru podanego w opisie, kolory tkanin w rzeczywistości mogą różnić się nieznacznie od tych wyświetlanych na ekranie komputera.

Płatności

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Przelewy24

Klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".

 

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt ze Sprzedawcą pod nr telefonu :

502-073-199